Mikołaj Marczyk w rajdach kieruje ŠKODĄ FABIA R5, ale autem, którym w minionym roku poruszał się na co dzień była ŠKODA OCTAVIA RS 4×4 TDI. Czy spełniła ona oczekiwania kierowcy rajdowego?

Marczyk przetestował ŠKODĘ OCTAVIA RS w wielu sytuacjach, także sportowych. To właśnie w niej zapoznawał się z trasami nadchodzących rajdów w czasie zakończonego wicemistrzostwem Polski sezonu RSMP 2018. Jak się spisała? Obejrzyjcie wideo, w którym kierowca teamu ŠKODA Polska Motorsport dzieli się swoimi wrażeniami i przemyśleniami:

 

 

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 4,6l/100km do 8,7l/100km, emisja CO2 od 122g/km do 196g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

Artykuł powstał we współpracy ze skoda-auto.pl

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.