Zaczęło się znakomicie i wszystko wskazywało na to, że nastąpi powtórka z zeszłego roku, kiedy to team ŠKODA Polska Motorsport wygrał Rajd Polski. W tym roku Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk od startu spisywali się doskonale nie tylko w klasyfikacji RSMP, ale także ERC.

Niestety na jednym z odcinków specjalnych mieli pecha i złapali gumę. Pomimo sprawnie przeprowadzonej akcji zmiany koła (widać, że panowie mają ten element doskonale przećwiczony) nie udało się utrzymać prowadzenia i ostatecznie nasza ekipa zajęła 4. miejsce w klasyfikacji RSMP. Na osłodę pozostało im 3. miejsce w klasyfikacji ERC Junior oraz utrzymane 1. miejsce w klasyfikacji generalnej RSMP. Liczymy zatem, że w kolejnych występach będą mieli więcej szczęścia, i oczywiście trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Zobaczcie relację:

Artykuł powstał we współpracy ze skoda-auto.pl 

Prezentowany materiał dotyczy samochodu rajdowego i ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Samochód ten nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.