Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że ścigasz się samochodem po swoim biurku, w salonie lub w parku, w którym chodzisz z psem? Dzięki aplikacji MOTORSPORT AR możesz zrobić coś więcej, niż tylko to sobie wyobrażać. Możesz ścigać się, gdziekolwiek jesteś.

Wystarczy pobrać aplikację MOTORSPORT AR na iPhone’a (wersja na Androida będzie dostępna później), wirtualnie umieścić FABIA R5 w dowolnym miejscu i rozpocząć jazdę.

Czy wyścigi wokół stołu kuchennego lub po korytarzu supermarketu nie są wystarczająco interesujące? 
W dodatku dzięki aplikacji możesz też zbudować swój własny tor!

Jak to działa?

W aplikacji masz do wyboru różne przeszkody, a każda z nich jest typowa dla jednego rajdu WRC. Są tam np. wiatraki z odcinka specjalnego Fafe w Portugalii czy elementy charakterystyczne dla innych oesów.

A jeśli akurat nie masz ochoty na ściganie, możesz po prostu umieścić naturalnej wielkości ŠKODĘ FABIA R5 w dowolnym miejscu. Sprawdź, jak wyglądałaby w twoim garażu lub salonie!

Możesz nawet wejść do środka samochodu i zobaczyć, jak będzie wyglądać twoja droga do pracy za kierownicą samochodu rajdowego.

Zainteresowany? Aplikację możesz pobrać z App Store:

https://itunes.apple.com/us/app/motorsport-ar/id1361630349?mt=8&ign-mpt=uo%3D4 

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.