Świeżo upieczony mistrz Polski Miko Marczyk przeprowadził test SUV-a ŠKODY, którego miał okazję lepiej poznać w trakcie sezonu RSMP.

Jak wypada ŠKODA KODIAQ w oczach rajdowca? Czy auto sprawdziło się podczas zapoznania z trasami rajdów? Jak spisuje się w terenie? Jakie funkcje ma do zaoferowania zarówno wyczynowemu, jak i zwykłemu kierowcy? Wszystkiego dowiecie się z testu autorstwa kierowcy teamu ŠKODA Polska Motorsport.

W zależności od modelu, wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 6,2/100km do 9,4l/100km, emisja CO2 od 163g/km do 217g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki ŠKODA lub sprawdź na stronie WLTP / zużycie paliwa i emisja CO2.

Artykuł powstał we współpracy ze skoda-auto.pl 

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.