Choć w rajdach – jak i w każdym sporcie – ważne są nie słowa, a czyny, to w czasie trzeciego „Odcinka specjalnego” właśnie słowa wysuną się na pierwszy plan. Gościem Mikołaja Marczyka w ŠKODZIE FABIA R5 będzie legendarny komentator Andrzej Borowczyk.
Dla polskich fanów głos Andrzeja Borowczyka kojarzy się ze sportem motorowym w takim samym stopniu co ryk silników. Nie inaczej jest z kierowcą ŠKODA Polska Motorsport Mikołajem Marczykiem, który w trakcie kolejnej odsłony cyklu „Odcinek specjalny” nie krył ekscytacji ze spotkania z ulubionym komentatorem.
A jak z kryciem ekscytacji związanej z przejechaniem 3,5-kilometrowej trasy rajdową ŠKODĄ FABIA R5 poradził sobie Andrzej Borowczyk?
Czy głos mu zadrżał, gdy Miko poprosił go o komentowanie na żywo wspólnego21 szybkiego przejazdu?
Jak utalentowany rajdowiec czuł się, słysząc obok siebie nie instrukcje pilota, a znany z telewizji głos, kwieciście opisujący każdy jego ruch?
Odpowiedzi na te pytania poznacie, oglądając najnowszy „Odcinek specjalny” – polecamy!

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.