Już 18 kwietnia odbędzie się pierwsza w tym roku edycja Akademii RS. Co czeka uczestników najbardziej emocjonującego ze szkoleń ŠKODA Auto Szkoły?

 

Usportowione modele RS od lat zajmują ważne miejsce w ofercie ŠKODY i cieszą się coraz większą popularnością wśród kierowców. Akademia RS ma na celu pokazanie zalet tych aut oraz tego, co odróżnia je od pozostałych modeli. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób korzystać z nowoczesnych systemów elektronicznych, takich jak XDS+, ESC SPORT czy DSR, aby czerpać większą radość z jazdy i jednocześnie podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze. Program szkolenia obejmuje m.in. naukę hamowania awaryjnego w sytuacji zagrożenia, pokonywanie slalomu bramkowego na zmiennej nawierzchni i jazdę przez „szarpak”, czyli urządzenie wprowadzające tylną oś w poślizg nadsterowny. Wszystkie szkolenia będą kończyć się próbą sportową, żeby uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z innymi. Gościem specjalnym każdej edycji będzie kierowca zespołu ŠKODA Polska Motorsport i rajdowy wicemistrz Polski Mikołaj Marczyk, który podzieli się z kursantami wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli lubisz sportowe emocje, chcesz podnieść swoje umiejętności i jeździć bardziej świadomie, to nie zwlekaj – sprawdź wolne terminy i zapisz się na Akademię RS!

 

Artykuł powstał we współpracy ze skoda-auto.pl

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.