Piłka nożna w każdej jej odmianie – także w stylu wolnym – to sport wymagający doskonałego przygotowania fizycznego. Jak wiele ma wspólnego z treningiem rajdowca i która z dyscyplin wymaga większej precyzji – tego dowiecie się z najnowszego „Odcinka Specjalnego”.

Lotar, czyli Mateusz Odrzygóźdź, to mistrz Polski w piłce ulicznej i jeden z najlepszych przedstawicieli freestyle football na Starym Kontynencie. Mikołaj Marczyk – rajdowy wicemistrz kraju – zaprosił go do wspólnego przejechania odcinka specjalnego w ŠKODZIE FABIA R5, podczas którego Lotar będzie miał okazję ocenić technikę kierowcy teamu ŠKODA Polska Motorsport i odnaleźć zaskakujące podobieństwa między treningiem rajdowca i treningiem freestylera.

W finale odcinka przekonamy się zaś, czy rajdówką… da się strzelać gole. Miłego oglądania!

Prezentowany materiał dotyczy samochodu rajdowego i ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Samochód ten nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.

Artykuł powstał we współpracy ze skoda-auto.pl 

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.