Emocji w tym sezonie rajdowym nie brakuje, do czego przyczynił się również projekt ŠKODA Moto Fanpark.

Zespół ŠKODA Polska Motorsport, reprezentowany w kokpicie ŠKODY FABIA R5 przez Mikołaja Marczyka i Szymona Gospodarczyka, świetnie radzi sobie na trasach tegorocznych rajdów, ale na tym nie kończy się zaangażowanie marki w popularyzację motorsportu w naszym kraju. Przykładem jest wypełniona atrakcjami dla całej rodziny specjalna strefa kibica, która pojawiła się na wybranych imprezach cyklu RSMP.

ŠKODA Moto Fanpark można było odwiedzić podczas Rajdu Świdnickiego-KRAUSE oraz Rajdu Polski. Oprócz tego, że znajdował się on w centrum wydarzeń rajdowych, to sam oferował wiele emocji, nie tylko dla fanów rajdów. Symulator jazdy 9D, wyścigi zdalnie sterowanych samochodów, profesjonalny refleksomierz, na którym czas reakcji trenują kierowcy, test pilota rajdowego oraz liczne konkursy i quizy z nagrodami – w ŠKODA Moto Fanparku nie można było się nudzić, a rodzinną atmosferę dodatkowo umilał darmowy poczęstunek. Dla fanów rajdów największą atrakcją była jednak wizyta Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka – można było zrobić sobie z nimi zdjęcie i poprosić ich o autograf.

Przejrzyjcie naszą galerię, zobaczcie, jak było w Świdnicy i Mikołajkach:

 

Artykuł powstał we współpracy ze skoda-auto.pl 

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.