W tym roku 4 grudnia rozpocznie się 57 edycja Rajdu Barbórka. 

Rajd jak zawsze będzie symbolicznym zakończeniem sezonu rajdowego w naszym kraju. To coś więcej niż zwykły wyścig – to ściągająca najlepszych kierowców i gości specjalnych celebracja wszystkiego, co w samochodowym sporcie najlepsze. A zwieńczenie – Kryterium Asów na ulicy Karowej w samym sercu Warszawy – to być może najpopularniejsze rajdowe wydarzenie roku, przyciągające także uwagę osób na co dzień nie śledzących tego sportu.

Podczas 56. Rajdu Barbórka Miko Marczyk zakończył sezon rajdowy doskonałym występem. Musiał uznać wyższość tylko wielokrotnego tryumfatora warszawskiej imprezy, Kajetana Kajetanowicza. To było szóste z kolei zwycięstwo Kajetanowicza w Rajdzie Barbórka, do którego w sobotni wieczór dołożył siódme już wygrane Kryterium Asów na Karowej. „Kajto” – którego pilotował Maciej Szczepaniak – wyrównał rekord zwycięstw w Warszawie należący do tej pory do Tomasza Kuchara.

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.

Najnowsze materiały