Drugie miejsce Mikołaja i Szymona w Rajdzie Nadwiślańskim

Za nami trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajd Nadwiślański. Załoga ŠKODA Polska Motorsport ukończyła go na drugim miejscu!

Wygrała załoga Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń, jadąca również ŠKODĄ FABIA R5. Ostatnie miejsce podium zajął ubiegłoroczny triumfator Rajdu Nadwiślańskiego, Filip Nivette.

Załoga zajmowała miejsca w pierwszej trójce aż na ośmiu oesach, a za finałowy Power Stage otrzymała cztery bonusowe punkty do klasyfikacji rocznej.

– Idziemy we właściwym kierunku. Byliśmy spokojni i mądrzy, a to w rajdach czasami jest ważniejsze od topowej prędkości – powiedział Mikołaj Marczyk na mecie.

Zespół ŠKODA Polska Motorsport zajął:

2. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu,
1. miejsce w klasyfikacji zespołów producenckich.
– Pogoda dopisywała, myślę że była to frajda dla nas, jak i dla wszystkich kibiców, którzy mogli śledzić rajdówki w okolicach Puław– skomentował Marczyk

Kolejny etap RSMP, Rajd Śląska, odbędzie się w ostatni weekend czerwca. Możecie już przygotować się na trzymanie kciuków za zespół ŠKODA Polska Motorsport!

Klasyfikacja generalna RSMP:

1. Jakub Brzeziński – 82 pkt
2. Grzegorz Grzyb – 50 pkt
3. Mikołaj Marczyk – 42 pkt
4. Tomasz Kasperczyk – 28 pkt
5. Marcin Słobodzian – 25 pkt

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.

Najnowsze materiały