Kierowca teamu ŠKODA Polska Motorsport był ostatnio gościem Bartosza Węglarczyka w popularnym programie „Onet Rano”. Mikołaj starał się przybliżyć widzom temat rajdów i opowiedział o drodze, która doprowadziła go do tytułu.

Historyczny wyczyn Miko, czyli zdobycie Rajdowego Samochodowego Mistrzostwa Polski w tak młodym wieku, zwrócił na niego uwagę nie tylko sportowych mediów. Pod koniec września świeżo upieczony mistrz pojawił się w programie „Onet Rano”, w którym dziennikarze rozmawiają z gośćmi w trakcie przejażdżki autem. Redaktor Węglarczyk ustąpił Mikołajowi miejsca za kierownicą i wcielił się w rolę pilota po Warszawie. Poza tym oczywiście wypytywał o wszystko, co związane z motorsportem, o drogę do mistrzostwa oraz o plany na najbliższą przyszłość. Miko opowiadał z prawdziwą pasją, więc wywiad ogląda się doskonale. Zobaczcie go koniecznie – nawet jeśli nie jesteście fanami rajdów.

 

Ta strona używa plików cookie

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w oparciu o prawa użytkownika można znajduje się w polityce prywatności opisującej wykorzystanie plików cookie i innych technologii internetowych. Poniżej można również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów statystycznych i analizy zachowań użytkownika.